Swatch watch aluminum Water resistant nga zvicra

Shitet nga: Kestrin 01 Sht 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Kjo or normalit kushtun mbi 100 dollar qe i bje afro 100 euro po per shkak xhamit i ka do gritha dhe skushton shum me ndreq edhe baterin me ja ndrru e jap me 40e kto me ja ndreq bojn afro 20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim