Syze dielli me shumicë, çmim i volitshëm

Shitet nga: Faruk Shabani 07 Shk 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   35 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Syze dielli për meshkuj. Ngjyrë kafe dhe ngjyrë të zezë.
Syzet janë të markës SUN PLANNET.
gjithësej janë 50 pallë syze.
Janë të ardhura nga Germania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim