URGJENT!!! shes oren Swiss Military Chronograph

Shitet nga: Advan 13 Maj 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Ore dore Swiss Military me Chronograph i ardhuar nga zvicrra, per me shum mund ta shiheni edhe ne foto.
Ora eshte bler ne zvicer nga vet poseduesi 260 frang. Vjen me kutin e vet origjinal dhe me nje dhembezore rrypi per madhesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim