ora te ndryshme dore

Shitet nga: Kushtrimi 09 Jan 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
8 euro secila ore dore. orat jane te ardhura nga zvicra dhe jane te kualitetit te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim