shitet ore armani orgjinal

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: baki abazi 08 Jan 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ora orgjinal nga firma armani ajo eshte e spo ardhur nga zvicra e cil nuk edhte e perdore fare ajo eshte e re dhe ne gjendje krejt te rregull ajo rrupat i ka me lekur orgjinal dhe ora eshte orgjinal
Faleminderit per mirkuptimin


+37744664719
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim