Porosit online nga facebook

Shitet nga: Ardita 10 Nën 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Unisex
Bejme shitjen eveshmbathjeve si jakne,fustana,ora,kepuc,qanta,fustana nuserie,aksesor te ndryshem me cmime shum te lira...Si dhe bejmenshitjen e seteve te Argjendit me nr 925 per vetem nga 12€..per me shum na kontaktoni ne faqen ton ne fb Veshje unike online...gjindemi ne gjilan...Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim