SMART WATCH

Shitet nga: vigan 09 Shk 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Unisex
shes SMART WATCH
nuk osht e perdorur shum punon perfekt ora vjen me adapterin e vet
mun me lidh me blututh me tel sms thirrjet munesh pi keshyr ne or e ka edhe venin me vnu karten me perdor si tel dhe shum sene tjera
per ma shum muni me shkru edhe ne viber +377-45-640-360
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim