Punim artizanal dore

Shitet nga: shitet 03 Tet 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

499 EUR

Komuna: Gjilan
Dekorim antik i punuar ne tajland nga rruza dhe lloje te ndryshme te sprinkave te rrala, perdoret per dekorim te artiktektures antikes mundet te vendoset ne kafiteri, vende arkeologjike, enciklopedike, lokale me dizajne te veqanta e cila bene tereqjen te vemendjes apo edhe ne shtepi te perditshme si pikture.
Ndrrim i mundeshem me gjera antike apo te tjera!
Atraktiviteti i saj shpegone llojelloshmerin e kultures tajlandez. presim kliente te cilet e vlersojn artin, arkeologjine, kreativitetin,

Per me shum info na kontaktoni ne numrat me posht
+37744240129 vib.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim