sende te vjetra

Shitet nga: agim 12 Tet 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kemi sende shum te vjetra dhe te rrujshum shum shiten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim