sllev mackie 2600

Shitet nga: luli 08 Jan 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR   1 100 EUR

Komuna: Gjilan
shitet sllevi mackie pm 2600 ne gjendje shum te mir teknike dhe optike. 2x 800 wat ne 4 ohm munde te perdoret ne kombinim me tjer perforcues njeri per bas dhe tjetri per satelita sepse e ka krosoverin qe ben ndarjen e basit nga toni i mesemdhei lart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim