Boksa peavy ul 215

Shitet nga: music al 06 Pri 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   720 EUR

Komuna: Gjilan
boksa peavey seria ul mesenger 215
fuqia 1000 wat ne 4 ohmne gjendje te rregullt teknike te gjitha komponetet e veta origjinale
sistemi 2 basa 15 inch dhe toni i larte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim