Flaut

Shitet nga: Abedin 17 Jan 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shitet Flauta pothuajse e re e perdorur vetem 4 her dhe esht e gjitha funksionale esht origjinal..

per me shum informata thirrni numrin 044-176-882
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim