Flaut

Shitet nga: Flaut 14 Tet 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Esht e perdorur vetem nje muaj esht e re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim