Klarinet dhe saksafon

Shitet nga: Cimi 10 Shk 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR   1 300 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shes klarinetën "Bufet E11 Paris" profesional në gjendje shumë të mirë,pak të përdorur dmth është i ruajtur,i mirëmbajtur mirë,ka buren rezervë të shpuar bashkë me pikado,ka gojzën e re rezervë të papërdorur (bufet) ,ka jastikët rezervë,ka ngjitësin origjinal për kapjen e tapës,mbajtësen për klarinetë dhe saksafon ,ka 25 pipa rezervë bashkë me mbajtësen e tyre dhe koferin.
Shes saksafonin "LOYAL" profesional në gjendje shumë të mirë ,shumë pak të përdorur ,të mirëmbajtur shumë mirë ,ka rrypin për qafë,një komplet jastëk rezervë , 8 pipa rezervë ,mbajtësin për saksafon (i njejti edhe për klarinetë),ngjitësin për tapë dhe ka koferin.Saksafoni nuk ka pikado.
Të dyja i shes për qmimin e lartshënuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim