Saksafon Jupiter

Shitet nga: Suad 18 Shk 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Saksafon Jupiter I servisur ne gjendje te rregullt +381629787622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim