Saksafon

Shitet nga: Saksafon 07 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Saksafon ARROW>prodhim Amerikan eshte i perdorun po punon perfect>posedon kofer dhe paisje tjera shtes pres bleres viber> +377/45232085
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim