Saksin yamaha yas-25 i ri

Shitet nga: visar 06 Mar 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shes saksin modeli yamaha yas 25 i ardhun nga zvicrra i pa perdorun eshte ne gjendje shum te mir
posedon kuferin qaforen etj.
Qmimi 650 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim