Saksofon

Shitet nga: Suad 20 Shk 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Saksofon Jupiter I servisuar ne gjendje te rregullt +381629787622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim