Sax

Shitet nga: Saxofoni 28 Shk 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shitet Saxi Alto Werill ne gjendje shume te mire i servisuar .Cmimi 530€
Nr. +38649188218
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim