Shitet Flauta 150 euro

Shitet nga: endrit 09 Shk 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Flaute ne shitje , firma jinbao C flute
Eshte e perdorur pak po ne gjendje perfekte .
Pres bleres serioz.Qmimi i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim