Sint

Shitet nga: Adem 10 Gsh 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
sint yamaha ësht shum i mir pak i perdorur i ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim