Subofer

Shitet nga: nexhi 12 Sht 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
shes perforcusin...shum pak i perdorur...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim