Surle tupana, per dasmat e juaja

Shitet nga: Surle tupana 20 Shk 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Bejm muzik me surle tupana ne te gjitha ahenget e juaja familjare grupi muzikor Tradita..ju mirpret me nje eksperienc te gjat kohore. 045 671 489
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim