gojëza klarineti te reja

Shitet nga: Beking 06 Sht 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
gojëza B45● dhe B45 me lyrë ..shume te kerkuara nga klarinetistët ..te paketuara te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim