wireles per instrumente 2 instrumente ne 1 stacion

Shitet nga: Bekim 19 Pri 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
AKG PRO PER DY INSTRUMENTE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim