Fender Squier Jaguar

Shitet nga: jaguar gitare 08 Mar 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Gitare elektrike e ardhur prej gjermanise.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim