Fender squier jaguar vintage

Shitet nga: kitare 19 Mar 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   170 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
shum pak e perdorur, e ardhur nga Zvicrra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim