Gitare IBANEZ rx20 series

Shitet nga: Endrit 06 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes gitare ibanez rx20 series ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim