Ibanez

Shitet nga: endrit 29 Gsh 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet gitare elektrike ibanez rx20 series ne gjendje perfekte. per me shum info kontaktoni ne viber +38649149992 . çmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim