Kitare Elektrike dhe Acoustike

Shitet nga: Aa 19 Nën 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   700 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
1. Kitare elektrike, "Godin G-series" - Usa, Limited edition - Eshte Shitur !
2. Kitare Acoustike "Jasmine Takamine" - Usa - eshte shitur !
3. Line6 PodXT - 200 euro !

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim