Kitare dhe paisje tjera

Shitet nga: Gitare 06 Krr 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Stratocaster e re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim