Kitare ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Astrit 05 Dhj 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes kitaren ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim