Pedale universale elektronike per PAD Drum

Shitet nga: Ardian Ramizi 08 Sht 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kjo Eshte Pedale elektronike e cila sherben dhe mund te lidhet me pad.Shumicen e rastev perdoren per te improvizu shuplakat duke perdorur kemben posht afer Kontraqinjelles.Mund te improvoni Bassin e Kembes apo varesisht prej kreativitetit tuaj.Mund ti shikoni Foto se ku lidhet,ku mund te perdoret kjo,Gjithashtu mund te shikoni videon ne te cilen kam bo test per juve ta shikoni si funksionon.Kjo pajisje nuk esht e perdorur kurr esht e sapoardhur nga zvicra.I vetmi perdorim eshte perdorur ne ket video.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim