Saz Elektrik Turk

Shitet nga: AFRIM 09 Pri 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR   1 000 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet Sazi Elektrik
Këtë saz e kam blerë vet ne turqi ne Stamboll ,me porosi me.katalog te nje mjeshter turk me emer ALI DEMIR .ose firma e ti YAYGIN SAZ
SAZIN E KAM BLE 1200 EURO .ME GARANCION 5 VJEQAR DMTH OSHT NE GJENDJE TE RREGULL
Unë po e shes per shkak te investimeve tjera ne studio .mundeni me provu edhe vet .
QMIMI 1000 EURO .I DISKUTUESHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim