Violin

Shitet nga: Enver 29 Dhj 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes violin 1/4 vjen me kutin e vet eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim