Violine 3/4

Shitet nga: saliu 26 Sht 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet violina shume pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim