Yamaha FX310A Elektro Akustike

Shitet nga: Lirik 29 Gsh 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Yamaha FX310A
Elektro Akustike shum pak e perdort.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim