Mikset SoundKing

Shitet nga: gjilan 18 Mar 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
mikseta esht ne gjendje te rregullt dhe shum e rujshme bej edhe ndrrim
tel: 045 594 788
viber: 045 267 588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim