Mikset SoungKing 4 Kanal

Shitet nga: armend 07 Shk 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
mikseta osht soundking 4 kalalsh n gjendje t rregullt dhe e rujshshme bej edhe ndrrin
nr: 045 594 788
viber 045 267 588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim