Mikset soundking

Shitet nga: ? 06 Pri 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
mikseta eshte n gjendje te rregullt eshte 4 kanalsh dhe shum e rujshme bej edhe ndrrime
tel:045 594 788
viber 045 267 588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim