Pajisjet muzikore

Shitet nga: Liridon 24 Mar 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten pajisjet muzikore, zmadhues zerimi 300 w si dhe Subufer Pioner 300W. Ne gjendje te mire.
Radio DVD MP3 touch scren me ekran qe hyn brenda dhe hapet.
I shes te gjitha me cmim shume te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim