Drum

Shitet nga: ddrum 15 Gsh 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   100 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
punon shum mir osht ne regull kejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim