Harmonik ne gjendje te mire

Shitet nga: Harmonik 07 Qer 00:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Kejt ne rregull osht qysh pe she ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim