Harmonika weltmeister meteor

Shitet nga: Tomislav 21 Sht 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Harmonika je u perfektnom stanju 5 registra i 120 basa uz harmoniku ide i kofer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim