KORG Pa2xpro

Shitet nga: Alban Aliu 17 Shk 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes Korg pa2x
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim