Korg pa500

Shitet nga: faton 10 Pri 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
korg pa500 ngjendje shum tmir per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim