Korg triton lee 260

Shitet nga: Selajdin jahiu 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR   290 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes urgjent korg triton lee full me ngjyra me të vjen edhe çanta ju lutemi vetem blerës serioz na kontakto viber:+37744341933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim