PIANINO - PIANO FANTASTIKE

Shitet nga: Bajram 20 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shesim pianino ne gjendje të shkëlqyera .

Transporti falas !!

Çmimet fantastike.

Gjithashtu, bëjm edhe akordime dhe servisime të pianinove.

Gjendemi në Gjilan.

Na kontaktoni dhe ejani shihni nga afër.

Kontakti : 045 633 880 , 044 280 255 , 045 633 883 , Gjithashtu në Viber
Reklama:
https://www.youtube.com/watch?v=TGsepJGYJx8
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim