PIANO - PIANINO PIANO-PIANINO PIANO-PIANINO

Shitet nga: Bajram 02 Nën 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shesim pianino ne gjendje jashzakonisht te mira.

Transporti falas !!

Cmimet fantastike.

Gjithashtu, bejme edhe akordime te pianove.

Gjendemi ne Gjilan.

kontakti , 045 633 880, 044 280 255 ,Gjithashtu në Viber

Reklama:
https://m.youtube.com/watch?v=xw6dTH-eenY
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim