PIANO - PIANINO

Shitet nga: Endi 02 Sht 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Pianino ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim